Image Alt

Знімне протезування

  /    /  Знімне протезування

Знімне протезування – це протезування за допомогою якого можна усунути втрату одного або декількох зубів, повну адентію. Виконується з використанням конструкції, яку при необхідності можна знімати.

Знімні протези розрізняються не тільки за матеріалом виготовлення та розмірами, але й за способом їх фіксації. Найпростіші моделі тримаються за рахунок адгезії. Також, існують моделі, які тримаються на опорних зубах або імплантах.

Знімні протези використовуються у випадку, коли більш надійне та комфортне незнімне протезування виявляється неможливим із-за стану кісткової тканини.

Відсутність всіх зубів – проблема, яку вирішує повне знімне протезування. Заміна втраченого зубного ряду дозволить уникнути деформацій прикусу і щелепи. Завдяки використанню сучасного обладнання та матеріалів, повне знімне протезування поверне радість повноцінного життя, можливість посміхатися відкрито. Протезування знімними протезами може носити як тимчасовий, так і постійний характер. Знімні протези використовують в якості заміни одного, декількох або повного ряду зубів.

 

Знімне протезування в залежності від рівня збереження зубів буває:

  • повне протезування. Використовується у разі повної відсутності зубів;
  • часткове протезування. Виконується у разі наявності хоча б одного зуба-опори.

 

Знімні протези мають ряд переваг:

  • встановлення знімних протезів може бути здійснена навіть при повній відсутності зубів;
  • доступна вартість;
  • привабливий зовнішній вигляд

Вартість послуги – від 4500 грн

Запишіться на безкоштовну консультацію