Image Alt

Відбілювання зубів

  /    /  Відбілювання зубів

Кожен із нас мріє про білосніжну посмішку? Медичних показань до проведення процедури відбілювання не існує, вони виконуються за бажанням пацієнтів, котрі не задоволені кольором зубів та у зв’язку з цим відчувають психологічний дискомфорт

Серед основних причин зміни кольору емалі спеціалісти виділяють:

  • порушення правил особистої гігієни;
  • куріння;
  • часте споживання продуктів та напоїв, які містять речовини, які фарбують;
  • надмірне споживання солодкого;
  • неправильне лікування, використання застарілих матеріалів;
  • наявність механічних травм зуба, внаслідок чого відбулося пошкодження нервово-судинного пучка;
  • довготривалий прийом ряду лікарських препаратів;
  • наявність ряду системних або генетичних захворювань.

Існує два основних види відбілювання зубів – професійне та домашнє. Основна різниця між ними тривалість процедури та ефект. Сучасні професійні методи відбілювання гарантують відмінний результат та відсутність будь-яких негативних наслідків.

Хімічний вплив

Лікар наносить на зуби особливий склад, який стимулює вироблення активного кисню. Він потрапляє всередину зубів і, вступаючи в реакцію з пігментом, усуває його. Ціни на хімічне відбілювання зубів в Києві одні із найдоступніших, але у нього є і недоліки – якщо у пацієнта чутлива емаль, він може відчувати неприємні відчуття. Якщо склад потрапляє на м’які тканини – язик, губи, щоку – це може привести до подразнення.

Лазерне відбілювання

Використання лазера для відбілювання дозволяє добитися відмінних результатів – всього за одну-дві хвилини можна освітлити зуб приблизно на 10 тонів. Ця процедура абсолютно безболісна, пацієнти нічого не відчувають. Суть дії практично та ж – лазерний промінь звільняє кисень, і той знищує пігмент всередині зуба. Крім цього, сам промінь також впливає на зуб, безпосередньо руйнуючи пігмент. Пошкодження зубних тканин, емалі або ясен при цьому способі виключені. Більш того – зубна емаль від впливу лазера стає міцнішим.

Вартість послуги – від 2500 грн

Запишіться на безкоштовну консультацію