Image Alt

Коронки

  /    /  Коронки

Коронка представляє собою незнімний протез, котрий одягається на видиму частину зуба та кріпиться за допомогою цементу. Коронка повністю імітує анатомічну форму, текстуру та колір емалі природних зубів.

Коронки виготовляються відповідно до зліпка в зуботехнічній лабораторії для кожного пацієнта індивідуально. Встановлення коронки відносить не тільки естетичність, але й функціональність зуба.

Зубні коронки виготовляють з металокераміки, діоксиду цирконію, а також кераміки.

Кращі зубні коронки виготовляються з металокераміки, діоксиду цирконію, пресованої кераміки. Спеціаліст підбере матеріал, який за кольором відповідає вашому зубу, тому коронка не буде помітною.

 

Металокерамічні коронки відрізняються своєю доступністю по ціні та відносною міцністю та естетикою. Адже шар кераміки, який є на металі, може з часом сколюватись. Щодо естетики, металокерамічні коронки  не відрізняються по кольору від сусідніх зубів, але немає такої природності, як у свого зуба та у безметалових коронках. До недоліків також можна віднести наявність металу, який з часом окислюється.

 

Коронки з пресованої кераміки та цирконієві, виглядають природньо та не відрізняються від своїх зубів. По міцності вони також кращі, оскільки виготовляються з суцільного шматка прескераміки, чи циркону. Тому немає сколів. Також важливою перевагою безметалевих коронок – це їх максимально точне прилягання до зуба.

 

Ми встановлюємо різні типи зубних коронок і допоможемо вибрати варіант, який ідеально підійде вам за ціною, зовнішнім виглядом і експлуатаційними характеристиками.

Показання для використання коронок:

  • ураження зуба карієсом на 50% та більше;
  • наявність тріщин та сколів;
  • патологічне потоншення емалі;
  • перелом зуба на 2 частини;
  • у разі встановлення мостового протезу;
  • при імплантації;
  • у разі значних естетичних дефектів.

Вартість послуги – від 2500 грн

Запишіться на безкоштовну консультацію