Image Alt

Дитяча стоматологія

  /    /  Дитяча стоматологія

Проблеми з зубами знайомі і дорослим, і дітям. Дитяча стоматологія – це одне з направлень діяльності нашої клініки профілактика та лікування захворювання зубів в дитячому та підлітковому віці, з урахуванням фізичних, психо-емоційних та індивідуальних особливостей розвитку дитини.

Дитяча стоматологія здійснює прийом маленьких пацієнтів з перших днів життя до 18 років. Слідкувати за здоров’ям зубів Вашої дитини необхідно вже після першої появи першого зуба і тоді в майбутньому не доведеться мати справу з такими проблемами як зубний біль та реставрація зубів.

Головне при лікуванні – не налякати дитину. В арсеналі сучасних дитячих стоматологів є цілий ряд методик, що забезпечує безболісне та швидке лікування хвороб зубів дітей.

Профілактика захворювань зубів у дітей повинна починатись вже в період внутрішньоутробного розвитку. Слід пам’ятати, що в період вагітності при різних змінах в організмі матері можливі порушення будови або форми органу. Це відноситься також і до порушення закладки зубів і їх мінералізації в ранньому дитячому віці. У випадках будь-яких порушень у матері, емаль тимчасових і постійних зубів дитини формується неповноцінно і у зв’язку з цим швидко піддається карієсу.

 

Тому профілактику карієсу слід починати під час вагітності шляхом збалансованого, раціонального харчування матері.

 

Крім карієсу, у дітей поширені захворювання пародонту, розвиваються під впливом зовнішніх і внутрішніх факторів. До причин виникнення цих захворювань слід віднести різні порушення прикусу, аномалії зубів, погане гігієнічне утримання порожнини рота, ендокринні порушення, алергічні реакції і дитячі хвороби. Тому велика роль педіатра у своєчасному виявленні цих порушень.

 

Кращий метод профілактики стоматологічних захворювань – диспансеризація дітей у стоматологів. Це дозволяє рано розпізнати патологічний процес, швидко вжити заходів до його ліквідації і запобігти можливим ускладненням.

 

В арсеналі сучасної дитячої стоматології є цілий ряд методик, що дозволяють швидко і безболісно провести діагностику і лікування хвороб зубів у дітей.

 

Але найважливішим фактором профілактики стоматологічних захворювань у дитини є гігієна порожнини рота. Завдання дитячого стоматолога і батьків – навчити дитину дотримуватися правил гігієни.

Вартість дитячої пломби – від 300 грн

Запишіться на безкоштовну консультацію